E-shop Fórum

KDE SE BEROU VAŠE BODY?

Po registraci v SUBRINA CLUBU od nás automaticky obdržíte poštou Kartu nákupů na aktuální čtvrtletí. Na tuto kartu si zapíšete a necháte potvrdit od obchodníka každý nákup zboží SUBRINA PROFESSIONAL a za každých 100Kč nákupu se automaticky přičte 1 bod na vaše konto. 

Na konci čtvrtletí se vždy rozhodnete, zda si vyberete z kvartálních (Q) bonusů, které jsou uvedeny na zadní straně karty, nebo zda budete své body šetřit dál na výběr Prémium bonusu. Abychom mohli načíst body na vaše konto, je třeba nám vždy Kartu nákupů zaslat zpět do data uvedeného na její přední straně.

Přidejte se k nám:

800 101 139

On-line registrace

V bonusovém programu na vás čekají následující 2 druhy bonusů:

P

PRÉMIUM BONUSY

Střádejte si své body po dobu až 24 měsíců na průběžné konto, dokud se sami nerozhodnete vybrat si z řady hodnotných dárků svůj PRÉMIUM (P) BONUS.

  • možnost střádat body až 24 měsíců
  • velký výběr hodnotných bonusů
  • nevztahují se na výběr akčního zboží
Vybrat si bonus

A

AKTIVNÍ BONUSY

Buďte aktivní. Jedinou podmínkou pro získání AKTIVNÍHO (A) BONUSU je zaslání Karty nákupů za minulé čtvrtletí s minimálně jedním vyznačeným nákupem zboží SUBRINA PROFESSIONAL do stanoveného data. 
  

  • automatické odměny za vaši aktivitu

Stav vašeho průběžného konta zjistíte na bezplatné tel. lince 800 101 139 nebo on-line přímo TADY. Firma ILIRIJA CZ, s.r.o. si vyhrazuje právo měnit hranici bodů pro získání bonusů a hodnotu bonusů.

Title

Title