E-shop Fórum

Už jste byli ve Slovinsku?

Pokud ne – velká chyba, kterou je třeba napravit. Pokud ano, určitě jste tam ještě nebyli s námi. A to je úplně jiný zážitek. Tak neváhejte a pojeďte s námi na SUBRINA WEEKEND od 10. do 13.5.2018.
 

Setkáte se s mistry

SUBRINA WEEKEND 2018 bude jiný než všechny předešlé. Vezmeme vás totiž do Slovinska, přímo do srdce celé naší společnosti. Setkáte se se slovinskými technology a mistry svého oboru v místě, kde pracují a školí, kde dýchá kreativita ze všech koutů a vznikají nejnovější trendy a kolekce z dílny SUBRINA PROFESSIONAL.

A co si slovinští kolegové připravují speciálně pro vás?

  • velkolepou show s modelkami – představení kolekce 2018
  • seminář zaměřený na kreativní pánské střihy
  • seminář na společenské účesy podle posledních trendů

 

  

 

Užijete si největší termály v Evropě zdarma

Práce má být vždy správně vyvážena odpočinkem. Proto jsme na dostatek volného času mysleli i při plánování programu celého SUBRINA WEEKENDU. Ale nebojte, nudit se rozhodně nebudete. V plánu máme návštěvu vinného sklepa s ochutnávkou místního vína, půjčit si můžete i kola a vyrazit s námi na projížďku po malebném okolí nebo si třeba vyšlápnout na nedaleký hrad a pokochat se krásným výhledem. A pokud vás žádná z těchto aktivit nezláká, můžete všechen svůj volný čas zkrátka prolenošit a pořádně se zrelaxovat v největších termálních lázních Evropy, do kterých mají všichni účastníci SUBRINA WEEKENDU volný vstup.

 

  

 

Využijte zvýhodněné ceny

Protože si vážíme věrnosti členů našeho SUBRINA CLUBU, i letos jsme pro ně na SUBRINA WEEKEND připravili zvýhodněné ceny. Kolik to tedy stojí?

 

Členové SC se ZLATOU pozicí ……. 5 900 Kč

Členové SC se STŘÍBRNOU pozicí ……. 6 400 Kč

Ostatní ……. 6 900 Kč

 

Cena zahrnuje:

  • autobusovou dopravu tam i zpět
  • ubytování ve 4* hotelu Termal v Moravských Toplicích
  • polopenzi (za doplatek možno zajistit plnou penzi)
  • volný vstup do termálních lázní Moravské Toplice
  • 2 dny seminářů SUBRINA PROFESSIONAL

 

 

Chcete na SUBRINA WEEKEND zdarma?

Pokud jste členy SUBRINA CLUBU, máme pro vás ještě další výhodu. SUBRINA WEEKEND si totiž můžete zaplatit svými naspořenými body na průběžném kontě. Jak to funguje?

 

2 000 bodů ……. SUBRINA WEEKEND ZDARMA  

1 500 bodů ……. sleva 5 200 Kč

1 000 bodů ……. sleva 3 500 Kč

500 bodů ……. sleva 1 750 Kč

 

POZOR – uzávěrka přihlášek je 31.12.2017 a místa se rychle plní. Rezervujte si to svoje radši hned. Stačí zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 101 139.

Podívejte se, jaký byl SUBRINA WEEKEND 2017.